U9 U10 U11 U12 U13 U14 U15 U17
Sat 05 May                
Sun 06 May Valley End (H) 10:00 West - GC   Guildford CC (H) 10:00 SA - 2 Counties Whitely Village (H) 14:00 Hoe - League       Walton on Thames (H) 10:00 BR - League
Mon 07 May           Weybridge (A) 18:00 - GC    
Tue 08 May   Camberley (H) CUP 18:00 WC - Cup   Ripley CUP (H) 18:00 BR - Cup     Wood St. Village (A) 18:00 - GC  
Wed 09 May                
Thu 10 May Byfleet (H) Cup 18:00 SA - Cup   Churt (A) 18:00  - 2 Counties          
Fri 11 May                
Sat 12 May Albury (H) 10:00 WC - League         Shepperton (H) 14:00 CUP WC - Cup    
Sun 13 May Cobham Avorians (A) 10:00 - GC Horsley & Send (H) 14:00 Hoe - GC Royal Ascot (H) 10:00 SA - League Blackheath (H) 10:00 WC - GC Cranleigh (A) 10:00 - GC Leatherhead (A) 10:00 - League   Guildford CC (H) 18:00 BR - 2 Counties
Mon 14 May             Chobham (A) 18:00 - League  
Tue 15 May                
Wed 16 May                
Thu 17 May                
Fri 18 May          -       
Sat 19 May     Grayswood (H) 10:00 WC - GC   Blackheath (H) 14:00 WC - GC      
Sun 20 May East Molesey (H) 10:00 SA - GC Westcott (H) ML10:00 Blackheath (A) GC10:00 Conf - GC Valley End (A) 10:00 - League Frimley (H) 14:00 Hoe - League   Farncombe (H) 10:00 WC - League Weybridge (H) 10:00 BR - League  
Mon 21 May                
Tue 22 May   Ripley (A) 18:00 - League            
Wed 23 May       Wood St. Village (A) 18:00 - GC     Crown Wood (H) 18:00 BR - League  
Thu 24 May                
Fri 25 May             Merrow (A) 18:00 - GC  
Sat 26 May         Grayswood (H) 10:00 WC - GC      
Sun 27 May Guildford (A) 10:00 - League                             Merrow (H) 10:00 Hoe - GC  Wood Street (A) 10:00 - GC Cranleigh (H) 10:00 SA - GC   Blackheath (A) 10:00 - League Bagshot (H) 10:00 WC - League Ripley (H) 10:00 BR - 
Mon 28 May                
Tue 29 May     Chobham (A) 18:00 - League     Sheperton (H) 18:00 BR - GC    
Wed 30 May                
Thu 31 May     Horsley & Send (A) - 2 Counties Weybridge (A) 18:00 - League   Kempton (A) 18:00 - GC    
Fri 01 June                
Sat 02 June                
Sun 03 June Blackheath (A) 10:00 - League Farncombe (H) 14:00 Hoe - League Windsor (H) 10:00 SA - League   Blackheath (A) 10:00 - GC Albury (H) 10:00 WC - League Guildford (H) 10:00 BR - GC  
Mon 04 June Byfleet (A)  18:00 - GC              
Tue 05 June                
Wed 06 June                
Thu 07 June               Finchampstead (A) 18:00 - 2 Counties
Fri 08 June                
Sat 09 June     Horsley & Send (A) 10:00 WC - GC     Valley End (H) 14:00 WC - GC    
Sun 10 June Pyrford CC (H) 14:00 Hoe - GC Normandy (A) 10:00  - GC Bagshot (H) 10:00 SA - League Worplesdon (A) 10:00 - GC   Esher (A) 10:00 - League Blackheath (H) 10:00 West - GC Guildford City(H) 10:00 BR - League
Mon 11 June                
Tue 12 June     Camberley (H) 18:00 SA - 2 Counties Bagshot (A) 18:00 - League   Valley End (A) 18:00 - GC    
Wed 13 June   Horsley & Send (A) 10:00 - League            
Thu 14 June     Farnham (H) 18:00 SA - 2 Counties          
Fri 15 June             Egham (A) 18:00 - League  
Sat 16 June         Farnham (H) 10:00 WC - GC      
Sun 17 June Ripley (H) 10:00 West - League Leatherhead (H) 14:00 Hoe - League Byfleet (A) 10:00 - League Worplesdon (H) 10:00 SA - GC   Epsom (H) 10:00 WC - League Blackheath (A) 10:00 - GC Stoke D'Abernon (H) 10:00 BR - League
Mon 18 June     Chertsey (H) 18:00 BR - League Valley End (A) 18:00 - League        
Tue 19 June        -    Horsley & Send (A) 18:00 - League    
Wed 20 June                
Thu 21 June                
Fri 22 June                
Sat 23 June       Cranleigh (A) 10:00 - GC   Kempton (H) 10:00 WC - GC    
Sun 24 June   Guildford (A) 10:00 - League     Grayswood (A) 10:00 - GC   Emmbrook & Bearwood (A) 10:00 - League Grayswood (A) 10:00 - 2 Counties
Mon 25 June     Camberley (A) 18:00 - League       Chertsey (H) 18:00 BR - League  
Tue 26 June               Leatherhead (A) 18:00  - League
Wed 27 June           Chertsey (A) 18:00 - GC    
Thu 28 June Guildford CC (A)               
Fri 29 June                
Sat 30 June   Albury (H) 10:00 WC - League     Cranleigh (H) 14:00 WC - GC      
Sun 01 July Stoke D'Abernon (A) 10:00 - GC Worplesdon 10:00 (H) SA - GC Godalming (A) 10:00 - GC Windsor (H) 14:00 Hoe - League   Ripley (H) 10:00 West - League   Godalming (H) 10:00 - League
Mon 02 July       Chertsey (H) 18:00 BR - League     Valley End (A) 18:00  - League  
Tue 03 July                
Wed 04 July                
Thu 05 July                
Fri 06 July Pyrford (A) 18:00 - League              
Sat 07 July     Cranleigh (H) 10:00 WC - GC     Weybridge (H) 14:00 WC - GC    
Sun 08 July Royal Ascot (H) GC 10:00 Cranleigh (H) ML 14:00 - League Pyrford (A) 10:00 ML Cranleigh (A) GC10:00 - GC   Chobham (A) 10:00 - League   Chertsey (H) 10:00 BR - GC Guildford (A) 10:00 - GC Maori Oxshott (A) 10:00 - League
Mon 09 July     Normandy (A) 18:00 - GC          
Tue 10 July             Wood St. (H) 18:00 BR - GC  
Wed 11 July       Wood St. Village (H) 18:00 BR - GC        
Thu 12 July                
Fri 13 July                
Sat 14 July                
Sun 15 July   Grayswood (H) 10:00 BR - GC   Blackheath (A) 10:00 - GC     Merrow (H) 10:00 BR - GC  
Mon 16 July                
Tue 17 July                
Wed 18 July                
Thu 19 July                
Fri 20 July                
Sat 21 July                
Sun 22 July   Guildford City (A) 10:00 - GC Merrow (H) 10:00 BR - GC   Merrow (A) 10:00 - GC   Grayswood (A) 10:00 - GC  

 

Go to top